Ana Sayfa
 
Web Mail Kullanıcı: Şifre:
Ana Sayfa | Site Ağacı |
TÜRKİYE YÜKSEK İHTİSAS HASTANESİ
Sağlıkta Öncü Hastane
Eğitim Çalışmaları
 

EĞİTİM FALİYETLERİ

Hastanemizde yaşanabilecek, hasta hakları ihlalleri ile bunlara bağlı ortaya çıkabilecek problemlerin önlenmesi, sağlık hizmetlerinin iç ve dış hasta memnuniyetine uygun şekilde, insan hak ve onuruna yakışır biçimde sunulması, hasta ve hasta yakınları ile sağlık personelinin eğitilmesi maksadıyla yürütülen eğitim çalışmaları kesintisiz olarak Hasta Hakları Birimimiz tarafından yürütülmektedir. 

EĞİTİM ÇALIŞMALARINDAN BAZI GÖRÜNÜMLER

 

2004 Yılında Yapılan Hasta Hakları Hizmet içi Eğitim Programına Eğitimci Muhammed Alpkent'in sunduğu Etkili İletişim konulu sunumdan bir görünüm.

  

13 Mart 2008 Tarihinde yapılan Hasta Hakları ve Sağlıkta Etkili İletişim Eğitim Programının açılış töreninde (Yrd. Doç. Dr. Önder Aytaç’ın sunumu esnasında) protokolden bir görünüm.

 

Hasta-Sağlık Çalışanı ilişkisinde görülebilecek bazı iletişim eksikliklerinin giderilmesi için, Hastanemiz Hasta Hakları Birimince organize edilen ve profesyonel hizmet alımının yapıldığı Eğitim Gruplarından bir görünüm.

 

2008 Yılında yapılan eğitim çalışmalarında 25 kişiden oluşan 20 ayrı gruba 3 aylık periyotta verilen eğitim çalışmasından bir görünüm.

 

Hastanemiz; Hasta Hakları Birimi, Sosyal Servis ve Psikoloji Ünitesinin katıldıkları iletişim toplantılarından bir görünüm.Güncel Haberler
 
Hastanemiz İletişim Bilgileri: Kızılay Sk. 06100 Sıhhıye, Ankara • Tel: 306 10 00 • Faks: 312 41 20
Her hakkkı saklıdır. © 2008 Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi Basın Yayın Enformasyon Birimi Tarafından Hazırlanmaktadır.